חבילות אחסון אתרים

 מה הוא אחסון אתרים (Web Hosting)?

אירוח או אחסון אתרים נועד, באופן כללי, לצורך פרסומם ברשת האינטרנט.

אם אתם בונים אתר, משלכם, יהיה עליכם לאתר עבורו שירותי אחסון, שעליהם תוכלו לטעון את תוכנו, כך שגולשים מכל מקום יוכלו לראות אותו, ברשת, בכל רגע נתון.

שירותי האחסון, שאותם אנו מספקים, כוללים מקום על שרת, המחובר לרשת האינטרנט.

כאשר תעלו את קובצי האתר שלכם לאותו נפח בשרת, שהוקצה עבורכם, יוכלו גולשים ברשת, מכל רחבי העולם, לצפות בו.

אנו מציעים לכם חבילות אחסון, המספקות מענה לכל סוגי האתרים. השרתים שלנו, המאוחסנים בחוות שרתים מהמובילות בישראל ובארה"ב, מחוברים לרשת 24/7 ומנוטרים סביב השעון. פעילות זו, בכפוף לתקני הפעלה ואבטחה מתקדמים, של חוות השרתים, מבטיחה את נוכחות האתר שלכם, ברשת, יום ולילה.

מה אני יכול לעשות עם חבילת אחסון אתרים?

אנו מתנגדים למינוחים המתארים את מרחב האפשרויות כאין סופי, אבל נאמר  שהוא, בהחלט, רחב מאוד.

באמצעות חבילות האחסון שלנו, תוכלו לפרסם, ברשת, כל שרק תרצו (כל עוד אין בכך בגדר הפרת תנאי השימוש ). 

רבים מלקוחותינו עושים שימוש בחבילות האירוח שלנו לצורך אתרים פרטיים; בד בבד, לקוחות רבים אחרים, מהמגזר העסקי, מוצאים חבילות אחסון אלו אידיאליות, לצורך השקת אתר לעסק שלהם, לרבות ניהול חנויות ווירטואליות המוכרות ברשת.

שימושים נוספים, שחלקיכם ימצא כמעניינים ומתאימים, הינם ניהול בלוג או פורום, ברשת, בכל נושא שתבחרו. אנו מציעים, כיום, מסדי נתונים ותמיכה במגוון "סקריפטים", אשר יאפשרו לכם להתקין תוכנות Wordpress, Joomla ואפליקציות מוכנות של פורומים, באמצעותם תוכלו להעביר מסר לעולם, אודות מה שהנכם חושבים, או להקים קהילות אינטרנטיות בתחומים הקרובים ללבכם.

האם אני נדרש לידע טכני מוקדם כדי להשתמש בחבילת אירוח אתרים?

ב בנינו זאת קל, ככל האפשר, עבורכם, על מנת שתוכלו להעלות אתר ל"אוויר".

כל אחד, מכם, יוכל לנהל את האתר שלו באמצעות לוח בקרה פשוט, שאותו אנו מספקים יחד עם חבילת האירוח. לוח בקרה זה כולל "מנהל קבצים" (File Manager) המאפשר, לכם, לצפות בקבצים שלכם ולערוך אותם בספריות המתאימות, שהוקצו להם.

נוסיף ונאמר, שעל מנת לבנות את האתר, טרם העלאתו לאוויר, תזדקקו לידע מקצועי מסוים ולהבנה מוקדמת, בנגע לאופן פעולתם של אתרי אינטרנט.

כמובן, שיהיה לכם לעזר, גם, ידע בנוגע לתוכנות File Transfer Protocol) FTP) המאפשרות העלאת קבצים, לאתר, בדרך הקלה והמהירה ביותר.

אנו, מצידנו, מציעים לכם ידע מקצועי נרחב (in-house) ושלל עצות וטיפים, על מנת לאפשר לכל אחד מכם להעלות את האתר שלו לאוויר.

יחד עם זאת, אם על אף האמור הנכם "רחוקים" מאוד ממושגים של "קודים", "סקריפטים" ו- FTP, תוכלו לבנות אתר בעצמכם, ללא כל ידע מקצועי, באמצעות ה"פלטפורמה" הידידותית שבנינו, או להיעזר בצוות המקצועי, אשר יבנה עבורכם אתר "תפור" לפי דרישותיכם וטעמכם.