שירותים נוספים


ומה אם יש לי יותר מאשר כתובת אתר אחת?

כחלק משירותי אירוח האתרים, ללקוחותינו, אנו מאפשרים "הכוונה" של מספר דומיינים לאתר אחד. שירות זה יאפשר, לכם, להפנות כתובות URL שונות, המבוססות על שימוש בשמות מתחם שונים, או שמות זהים בעלי סיומות שונות, לאותו אתר. מספרם של הדומיינים, המוכוונים לאתר אחד, נגזר מסוג חבילת האירוח, שאותה תבחרו לרכוש.

התועלת משחמוש בשירות זה נעוצה ביכולת לרכוש מספר ווריאנטים, של הדומיין ה"ראשי", אליו מחובר האתר שלכם, וע"י כך, להבטיח שלקוחות או משתמשים פוטנציאליים יגיעו אליו דרך כל צורת חיפוש או איות של השם.

כמו כן, ייתכן שתהיו מעוניינים ברכישת מספר דומיינים, עבור אירוע ספציפי, או מסע פרסום מסוים ועדיין תרצו, שבכל אפשרות של חיפוש או איות, של הדומיינים החדשים, הכתובות תכוונה לאתרכם הקיים והפעיל.

 

שליטה בעדכוני DNS

שמות מתחם (דומיינים), אשר יירכשו דרכנו יוכלו להיות מופנים לכל אתר אינטרנט, כבחירתכם. באופן זה, מוסרת מכם החובה לרכוש עם הדומיין, גם, חבילת אירוח מ – eDomain, על מנת לקבל את מגוון השירותים הקשורים בניהול שם הדומיין שלכם.

כל השינויים בפרטי הדומיין (להוציא שינויי בעלות) יבוצעו, על ידינו, כחלק מהשירות המוענק לכם, ללא כל התחייבות, מצידכם, לרכישת מוצרים נוספים וללא עלות חיוב נוספת. 

 

השתמשו בדומיין שלכם ככתובת דואר אלקטרוני

האם אתם מעוניינים להרחיב את מעגל החברים והלקוחות שלכם ולהיות מסוגלים להשפיע על אנשים אחרים?
שאלה טיפשית מעט, מאחר שעבור רובנו, התשובה היא: "כמובן שכן!"

ובכן, פרסום כתובת דואר אלקטרוני, הכוללת את שם הדומיין החדש שלכם, עשויה לחולל את ה"מהומה" הנדרשת וללא ספק, היא גם הדרך הטובה ביותר לקרב אתכם אל יותר ויותר חברים, לקוחות ומשתמשים.

כל חבילות אירוח האתרים שלנו (כולל חבילת ה- FREE ה"חינמית") מגיעות עם אפשרות להגדרת חשבונות דואר אלקטרוני, באמצעות ה- Outlook או ה- Webmail וכל זאת ללא כל תוספת במחיר.